ПОМОШ! ПОСТОИ ЛИ ЛЕК ЗА ОВА?! Очајната пејачка се пожали на проблемот што го има! Нејзините стапала се целосно изобличени!

18 јануари, 20190
сс

Се чини дека ова за пејачката претставува сериозен проблеми, штом веднаш го објавила на Instagram.

Американската пејачка, актерка, модел и моден дизајнер, Џесика Симпсон, по трет пат е благословена и апелираше до нејзините обожаватели преку социјалната мрежа Instagram за проблемот што најчесто го имаат бремените жени.

Тоа е отекувањето на стапалата, а се чини дека на пејачката ова и претставува сериозен проблем, штом веднаш го објави на Instagram.

View this post on Instagram

Any remedies?! Help!!!!

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

„Дали има лек за ова? Помош“, пишува таа во описот на фотографијата, која, ќе признаете, не е навистина пријатна за гледање.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber