После бурниот период: Ирина ужива со една посебна личност

29 август, 20190
Capture

Руската манекенка Ирина Шајк имаше тежок период поради раскинувањето со холивудскиот актер Бредли Купер, а сега повторно ужива во секојдневните радости. Поголемиот дел од времето го поминува со нејзината ќерка Леа, а покрај неа е и нејзината мајка Олга.

https://www.instagram.com/p/B1rLx5gh5-1/?utm_source=ig_embed

Така, двете одвоија време за себе и вечераа на морскиот брег, а убавата Русинка  со фотографија се пофали на Instagram.

View this post on Instagram

🍽🍸⛅️

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Ирина е многу приврзана кон нејзината мајка која ги воспитала и одгледала неа и нејзината сестра во сиромаштија. Таа била наставничка по музичко, а нејзиниот татко бил рудар кој починал кога манекенката имала само 14 години. Сепак, нивната среќа се насмевна кога Ирина ја забележа агент од модна агенција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber