Повторно несогласувања: Меган ги одбива желбите на кралското семејство

15 мај, 20190
ммммммммммммм

Меган не може да сфати дека таа повеќе не е обична актерка. Сега е дел од кралското семејство.

Меган Маркл уште еднаш се бори со кралското семејство и одбива да се пресели во Африка после породувањето, пишува ” Radar Online “.

Принцот Хари и Меган требаше да се преселат во Африка, но Војвотката од Сасекс не сака ниту да разговара за тоа.

– Меган сака да ужива во мир со бебето во новиот дом – вели добро информиран извор и додава дека палатата сака да ја испрати младата двојка колку што е можно поскоро во Африка.

– Меган едноставно сака да остане на едно место. Тие само што се преселија во новиот дом и таа не сака повторно да се сели- вели изворот.

Меган е загрижена и мисли дека селидбата во Африка ќе го наруши ритамот на нејзиното семејство.

– Тие едноставно не сакаат да бидат во центарот на вниманието сега. Селидбата ќе ги лансира во срцето на медиумските случувања – вели изворот.

Според добро информиран кралски извор, Меган, Хари и Арчи ќе се преселат во Африка за две до три години за да се занимаваат со хуманитарната работа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber