Секој продолжува по својот пат: Бекам е повторно слободен

23 август, 20190
b

Иако Дејвид и Викторија Бекам се во брак дваесет години, и на своите деца им даваат пример како би требало да изгледа здраво партнерство, нивниот постар син, Бруклин, се чини дека не може да се смири во љубовта.

https://www.instagram.com/p/Bz70VZLHhLv/

Прво беше во врска со актерката Клои Морец, а потоа со манекенката Хана Крос. Нивната врска беше бурна уште од почетокот, па затоа често беа забележани како расправаат во јавноста.

https://www.instagram.com/p/BwhxJttgfiJ/?utm_source=ig_embed

Странските медиуми објавија дека парот решил да стави крај на врската. Веќе еден месец не се видени заедно, не објавуваат заеднички фотографии и одделно заминаа на одмор.

https://www.instagram.com/p/B1ZjFUfnJvM/?utm_source=ig_embed

Семејството Бекам одморот го поминува во Италија, додека 21-годишната Хана ужива во Монте Карло.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber