Сиена Милер во кампањата за есен/зима 2019: Новото заштитно лице на Jimmy Choo

30 мај, 20190
zzz

Заштитното лице на новата Jimmy Choo кампања – In My Choos, во која е претставена колекцијата есен/зима за 2019. година, е актерка Сиена Милер.

Во елегантни салонки, гламурозни сандали и неверојатно кул патики, ја фотографираше Зое Гросман, а актерката, се разбира, се снајде како риба во вода.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber