Сите мислеа дека е Бредли Купер: Лејди Гага во тајност го љуби овој актер

22 март, 20190
gaga 2

Откако на доделувањето на Оскарите, Лејди Гага и Бредли Купер ја изведоа песната „Sgallow“, јавноста беше убедена дека меѓу нив има нешто повеќе од пријателство. Пејачката и актерот го демантираа тоа, велејќи дека публиката го видела само што сака да го види. Значи, сето тоа беше претстава за јавноста.

Прекрасната Ирина Шајк, цврсто ги поднесе сите овие приказни, а сега изгледа дека дефинитивно има причина да воздивне бидејќи Лејди Гага е вљубена во друг актер. Странските таблоиди дознаваат дека русокосата пејачка се повеќе и повеќе поминува време во друштво на актерот Џереми Ренер.

Овој 48-годишен актер од бракот канадскиот модел Сони Пачеко има шестгодишна ќерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber