Ѝ стави крај на тишината: Што кажа Лејди Гага за разделбата со нејзиниот вереник

5 јуни, 20190
ll

Пејачката и актерка Лејди Гага пред речиси четири месеци раскина со музичкиот агент Кристијан Карин, а за причините за разделбата не зборуваа. Се шпекулираше дека се вљубила во колегата од филмот „A Star Is Borm“, Бредли Купер, а гласините се зголемија после нивниот емотивен настап на Оскарите.

Таа негираше дека меѓу нив постои нешто повеќе од пријателство, а својот поранешен вереник не го споменуваше во медиумите. Сепак, сега таа тема ја допре на концертот во Лас Вегас.

https://www.instagram.com/p/ByS6v65FZra/?utm_source=ig_embed

Оскаровката, емотивната балада “Someone To Watch Me Over” ја најави, велејќи:

-Кога последен пат ја пеев оваа песна, имав прстен на мојата рака. Овој пат чувството ќе биде поразлично.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber