Таа е новата девојка на Луис Хамилтон

28 февруари, 20190
luis

Дали ви личи на поранешната девојка?

Синди Кимберли е убавицата која во 2015. година се најде во центарот на вниманието на сите оние кои го следат Џастин Бибер. Тој на неговиот Instagram профил објави нејзина слика и под неа напиша: „Боже, кој е ова“.

„Светското пребарување“ резултираше со следнво: Синди е бејбиситерка од Шпанија, чиј живот се промени од корен поради прашањето на еден од најголемите светски ѕвезди!

Од „анонимна“ бејбиситерка, таа стана барана манекенка низ целиот свет, а на Instagram ја следат речиси пет милиони луѓе!

А ја поврзуваат со шампионот од Формула 1, Луис Хамилтон.

Луис (34) и Синди (20) биле фотографирани додека излегувале од неговиот приватен авион во Барселона, а светските медиуми пренесуваат дека 14-годишни помладата убавица е неговата нова девојка.

Потсетете се на девојката која го полуде интернетот, а сега и Хамилтон!

View this post on Instagram

issa mood issa vibe issa look issa match

A post shared by Cindy Kimberly (@wolfiecindy) on

View this post on Instagram

👁

A post shared by Cindy Kimberly (@wolfiecindy) on

View this post on Instagram

the eyes chico

A post shared by Cindy Kimberly (@wolfiecindy) on

View this post on Instagram

soft as silk @boyslie

A post shared by Cindy Kimberly (@wolfiecindy) on

View this post on Instagram

👿

A post shared by Cindy Kimberly (@wolfiecindy) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber