Таа е сигурноста која ја сакав!

8 февруари, 20190
бибер

Покрај ексклузивните фотографии, во овој број на „Vouge“ ќе го видиме и првото заедничко интервју на оваа интересна двојка. Деталите сѐ уште не се целосно познати, но знаеме дека Biber тој ден рече: „Таа е сигурноста која отсекогаш ја сакав“.

Justin Bieber и Hailey Baldwin, исто така, немале сексуални односи пред да се венчаат!

Ова лично го изјавија пејачот и манекенката, во заедничкото интервју за „Vouge“.

„Ова е најдобрата одлука што некогаш сме ја направиле, на тој начин покажавме почит кон Бога”.

Бев во целибат речиси една година, пред да ја запознаам Hailey. Мислам дека Бог ми се „врати“ со тоа што ми ја испрати неа “, изјави Justin за „Vouge“.

Интересно е тоа што тие ја започнаа врската кон крајот на мај, а веќе во септемврси се венчаа, а двајцата признаваат дека токму поради фактот што немале секс, го забрзале процесот за брак.

https://www.instagram.com/p/BtlJ366FD2Q/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BtlRDufgL8X/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber