Трета среќа: Скарлет Јохансон ќе застане на лудиот камен!

21 мај, 20190
s1

По неуспешните бракови со актерот Рајан Рејнолдс и писателот Ромео Дуриак, Скарлет ќе застане на лудиот камен со актерот и сценарист Колин Џост!

Тие почнаа да се забавуваат пред две години и внимателно го чуваат својот приватен живот подалеку од будното око на јавноста.

На Колин ова ќе му биде прв брак. Скарлет од бракот со Дуриак, од 2014. до 2017. година, има петгодишна ќерка, Роуз.

Запознајте го младоженецот!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber