Три производи за поголем волумен на усните

31 мај, 20190
usta

Ако сакате полни усни, а не сте подготвени за хијалуронска инјекција, тогаш веројатно сте се обиделе со трикот со масло од мента.

Сепак, козметичките компании, исто така, подготвија производи за поголем волумен на усните.

Тоа се сјајот Lip Injection од брендот Too Faced, маската за усни Rodial Dragon’s Blood Lip и концентратот Niod Lip Bio-Lipid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber