Уживање во Тоскана со сопругата

9 јули, 20190
pp

Актерката важи за една од најпривлечните жени!

Priyanka Chopra објави неколку провокативни фотографии и за момент ги „запали“ социјалните мрежи. Фотографиите се направени за време на нејзиниот престој во Тоскана, каде што одмараше со нејзиниот сопруг.

Убавицата исто така објави дека тој ја фотографирал. Таа позираше покрај базенот во крем боја костим за капење, кој совршено ги истакнува нејзините облини. Судејќи според коментарите на Instagram, нејзиниот сопруг направил одлични фотографии и очигледно сите му заведуваат за тоа каква сопруга има!

Од друга страна, Joans и се придружи и сподели романтичен момент од одморот. Малкумина останаа рамнодушни на оваа сцена.

View this post on Instagram

🇮🇹 + ❤️

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber