Во кого е вљубена Lady Gaga?

1 август, 20190
gaga

Не сакаме да креваме паника, но Лејди Гага можеби да има нов маж во својот живот. Шест месеци по раскинувањето со Christian Carino, се појави вестта дека суперѕвездата била забележана во топла прегратка со аудио-инженерот Daniel Horton во Л.А, според многу ексклузивните фотографии кои ги објави списанието People.

Според списанието, двојката била забележана во неделата за време на појадокот во ресторанот Гранвил во Студио Сити. Во еден кадар се гледа како Gaga се потпира над Horton и му дава бакнеж додека седат на масата. Оскаровката, пејачка-текстописец, беше облечена во нејзиниот класичен стил во црн топ, искинати шорцеви и кожни чизми.

Horton со пејачката соработува од ноември минатата година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber