За првата годишнина од брак Хари и Меган објавија емотивно видео: Најубавите моменти од свадбата кои светот досега ги нема видено

20 мај, 20190
megan

Многу работи се променија откако британскиот принц Хари и американската актерка Меган Маркл пред точно една година се заколнаа на вечна љубов во капелата на Св. Ѓорѓи во Виндзор.

Хари и Меган, кралицата ги награди со титулата на војводата и војвотката од Сасекс, а најсреќната промена во нивниот живот беше раѓањето на нивниот наследник, малиот Арчи.

По повод првата годишнина од бракот, најпопуларната кралска двојка на својот официјален Instagram профил објави емотивно видео со фотографии од свадбата, кои јавноста досега немаше можност да ги види …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris