Ѝ ја стави главата на маса, зема САТАР И ПОЧНА ДА СЕЧЕ! Ја создаде најубавата фризура! (ВИДЕО)

21 август, 20200
satar

Хит видео …

Веројатно никогаш не сте ја виделе оваа техника на шишање. Една странски фризер реши да им пружи на своите клиенти неверојатна атмосфера на сечење на косата со сатар. Тој ја усовршил оваа техника, па на крајот создаде преубава фризура.

А како се чувствуваше дамата во салонот, погледнете го видеото подолу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi