Ѝ ја стави главата на маса, зема САТАР И ПОЧНА ДА СЕЧЕ! Ја создаде најубавата фризура! (ВИДЕО)

21 август, 2020
satar

Хит видео …

Веројатно никогаш не сте ја виделе оваа техника на шишање. Една странски фризер реши да им пружи на своите клиенти неверојатна атмосфера на сечење на косата со сатар. Тој ја усовршил оваа техника, па на крајот создаде преубава фризура.

А како се чувствуваше дамата во салонот, погледнете го видеото подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris