Северина проговори за нејзиното искуство со Корона вирусот и испрати важна порака

19 август, 2020
dfcgvhbnj

Откако пред неколку дена ја објави веста на социјалните мрежи дека е позитивна за коронавирус, Северина реши да зборува за тоа како во моментот се чувствува иако нема никакви симптоми, но и да ги предупреди сите дека ова не е време за осуди.

Severina ostala kod Kojića gdje tuguje zbog sina - Ekspanzija.com

“Јас сум во ред, сите мои се добри и здрави. Семејството и пријателите што сум ги видела во текот на летото. Сум видела дека туристичките работници се грижат, одговорни и се придржуваат кон мерките за некако да ја надминат оваа сезона. И гледам некои упорно ме туркаат на забави во кои не сум била, но оние кои биле со право да се релаксираат и никој што некаде се забавува, било да е тоа на свадба, роденден или собир на семејство треба да бидат стигматизирани “, рече Северина.

SEVERINA PRVO SKLONILA PREZIME KOJIĆ, A SADA JE UBACILA SLIKU SA ...

“Никој што е заразен не е виновен. Може да се случи буквално на секој од нас. Никој од нас не знае дали вирусот ќе го фати и никој не знае дали е имун на тоа. Да се ​​заштитиме едни со други и да не судиме. Ги повикувам сите луѓе да позитивите на корона не се третираат како лепрозни, особено на помали места, за кои луѓето ми пишуваат, туку да им помогнеме колку што можеме “, рече пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris