10 најчести заплети на порно филмови

14 јули, 20200
Screenshot_2020-05-27 10 najčešćih (blesavih) zapleta u porno filmovima Jer radnja, hm, ipak postoji

Ако сте виделе еден порно филм сте ги виделе сите. Барем во однос на она што го прават, нивната работа. Обично тоа се двајца (или пак тројца, четворица или … премногу) во сосема обични ситуации кои тргнуват во друга насока и завршуваат со секс. Мажите со побројни конзументи на порно филмови за разлика од жените но и тие ги гледаат, а некои ги гледаат и во парови. Како и да е не мора да сте член на Porn Hub да сфатите дека има многу слични сценарија некои забавни, секси или едноставно преглупи. Еве неколку од нив

Достава на пица

Овој crème de la crème смешен заплет во порно филмовите, кога на доставувачот на пица ќе му се посреќи, потекнува од 80-тите. Изгледа дека двосмислената финта „дали нарачавте со повеќе колбас?“ не излегува од мода како ни идеата дека еден ден две згодни девојки навистина ќе го повикаат доставувачот на пица и ќе му се посреќи.

via GIPHY

Маќеа и посинок

Жената и згодниот син на нејзинотот ново момче или сопруг сфаќаат дека не можат да си одолеат еден на друг. Во бајките маќеитередовно биле зли жени, но во порно филмовите се плавуши со големи гради и не многу постатри од посинокот. Нив секогаш им е потребна помош за да се намачкаат со некој лосион на тешко достапен дел од телото. А она што е интересно е што мажот/таткото никогаш не е дома кога таа оди да ги собере прљавите алишта на младото момче.

Водоинсталатер доaѓа на помош

Водоинстлатерот е тата мата за цевки, а очиглено и за нејзините. Секоја чест на нив иако нивната работа не е баш најсексипилната сепак благодарение на порно индустријата таа е една од најпознатите исто како и на учителите, градежниците, таксистите, доставувачите и др.

via GIPHY

Секс со чистачот на базени

Богаташките кои се досадуваат покрај своите базени додека мажот им е на работа, прво флертува со младиот и мускулест дечко. Класична и помалку потценувачка сцена бидејќи имаме скромен дечко кој едвај врзува крај со крај кого таа го повикува во куќата на лимоната бидејчи е пеколен ден… и така е родена легендата за „pool boy“.

Дечко случајно влегува додека таа се тушира

За машката фантазија ова е вистинска работа. Кој не сонува да влезе во башата додека неговата секси сосетка се тушира? Во реалноста е малку веројатно, но во порно филм…Друга нереална работа е како во толку тесна туш кабина може да имате таков акробатски секс…Можете ако сте професионалец.

via GIPHY

Автостопери

Оваа сцена секогаш почнува на ист начин, згодна автостоперка, најчесто од источна Европа, на празниот автопат и застанува љубезен дечко со комбе/камион. Не поминува долго вцреме и неговите вистински намери стануваат јасн па набро тие се сексаат покрај патот. Никогаш немојте да ја потценувате моќта на љубезена странќиња ниту романтиката во бело комбе.

Плаќање на возењето со секс

Оваа сцена можеби охрабрила некој маж да се проба како таксист. Првото прашање е зашто таа нема пари или целиот го потрошила на танги и штикли. Не е ни вазно нели.

Секс со другарка на сестра

Не случајно но девојката која доаѓа кај другарка која има постар брат, таа е облечена во најкусото и најтесното нешто. Ако братот не ја фати како му го душка долниот веш тогаш таа ќе најде начин да го заведе, а во тоа секогаш успева. Браќата изгледа живеат со желба да имаат секс со другарките на сестра им, а во некои филмови претеруваат кога и сестрата ќе им се придружи.

Секс со другарка на девојката

Додека девојка им е нешто зафатена дечкото се дружи со нејзината другарка и ќе откријат дека меѓусебно си се допаѓаат. Оваа сценарио им се допаѓа на машките додека на девојките сигурно не. Сепак пред камерите нив не ги гризе совест па дури ни девојката која откако ќе заврши што има работа и се врати им се приклучува.

via GIPHY

Секс со медицинска сестра

Повреден/болен маж чудесно ќе се опорави после магичниот допир на медицинската сестра. Најдобар ден од оваа сцена е кога мажот има скршени раце и не може да ја оттурне сестрата кога се навалува над безпомошниот пациент.

via GIPHY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris