Актерката Мег Рајан пред 13 години посвоила девојче кое никогаш не го покажала јавно: Првпат се видени заедно, а еве како изгледа Дејзи!

15 јуни, 20200
meg

Погледнете како изгледа таа сега!

Мег и Дејзи беа фотографирани додека шетаа низ Њујорк, држејќи се за рака.

Убавата актерка и симбол на убавина на деведесеттите никогаш не ја покажа својата посвоена ќерка во јавноста, сè до минатото лето кога, по цели 13 години, конечно шетаа заедно во јавност.

Во деведесеттите години, Мег Рајан беше актерка за која зборуваше целиот свет, а таа беше една од иконите за природна убавина. Денес има 58 години и зад себе има еден куп неуспешни пластични операции, поради кои и најмногу се појавува во таблоидите.

Сепак, тема за која медиумите не пишуваа често е нејзината ќерка, која ја посвои како едногодишно девојче пред 14 години, а минатата година за прв пат шеташе со неа во јавноста, кога папараците ги забележаа и ги направија нејзините први фотографии.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris