Актерки кои се соблекоа за кариерата и потоа си ја разбраа грешката …

22 ноември, 2020
глу

Дали или не да се снимаат еротски сцени е прашање што секој актер треба да си го постави барем еднаш во текот на својата кариера, но исто така и поради тоа тој одбива улоги ако голотијата е клучна за добивање на улогата. Овие sвезди го прифатија предизвикот да ги покажат своите тела, но после тоа исто така жалеа.

Мери-Луиз Паркер во серијата „Грас“

Иако се соблекла неколку пати во епизодите од осмата сезона на серијата Grass, таа признава дека чувствувала голем притисок кога ја снимала сцената во кадата, во која е „родена од мајка“. – Мислам дека не требаше да бидам целосно гола и се расправав со режисерот за тоа и сè уште сум огорчена затоа што конечно попуштив. Знаев што ќе пишува на Интернет. “Мери-Луиз ги покажа своите големи брадавици. Жал ми е што го направив тоа”, пренесува Децидер.

Натали Портман во хотелот Чивалиер

Оваа sвезда целосно го разоткри своето тело, освен чорапите во кои престојуваше, во филмот „Хотел Шевалие“ на Вес Андерсон. Подоцна изјави дека и е жал што не ја слуша нејзината интуиција и се спротивстави на целосно голата сцена. Нормално не ми пречи голотијата во сцена ако тоа е направено заради маѓепсаност и убедливост, но не сакам сцени чии фотографии завршуваат на порно-страниците. – Требаше да биде дел од драматична сцена, а не материјал за мастурбација. Тоа навистина ме нервира “, рече таа.

Шерон Стоун во сурови страсти

Позната сцена во бел фустан? Она што никој не го знае е дека Шерон Стоун, наводно, немала идеја што се случува сè додека не видела како изгледа во кино.

Кога го снимавме, режисерот дојде кај мене и рече дека на екранот се гледаат белите гаќички и дека треба да ги соблечам. Му реков дека нема, бидејќи не сакав ништо да се види, но со смирувачки глас ми рече „добро, нема“. Кога го видов ова, отидов кај него (Верховен) и му удрив шамар. Можеше тоа барем да ми го кажеше порано, да не го гледам тоа истовремено со сто други луѓе, потполно неподготвени.

Никол Кидман во Големите мали лаги

Иако Кидман не жали за улогата што и ја донесе Еми, таа признава дека и било навистина тешко да снима сексуални сцени од навредлив карактер.

Не можев да станам, не сакав да станам. Режисерот ќе дојдеше до мене и ќе ми стави крпа во паузите помеѓу сцените на снимањето. Се чувствував целосно понижено, уништено и ужасно луто – открила таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit