Анабела испрати силна порака: „Лесно можеш да се ОТКАЖЕШ од СЕКОГО…“ Дали ова е посветено на Луна можеби?!

30 август, 2020
Anabela-Atijas-2-1

Многумина мислат дека ова било наменето за нејзината ќерка со која е во лоши односи

Веќе е општо познато дека Анабела Атијас и нејзината ќерка Луна Џогани се во лоши односи, по се што се случи во „Задруга 3“, како и по ова реално шоу во кое имаа бројни расправии и несогласувања.

Анабела и Луна се блокираа на Инстаграм, а на медиумите им открија и дека не се во контакт.

Анабела сега објави интересен статус на таа социјална мрежа, кој може да се однесува на нејзината ќерка Луна.

„Како што се навикнувате, така и се одвикнувате од сè, од сите и секого“.

Останува да се видиме дали Анабела ќе открие кому му го посветила овој цитат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris