Анастасија Ражнатовиќ го цитираше Пабло Ескобар на Инстаграм! Круша под круша паѓа…

4 август, 20200
anastasija-raznatovic-pablo-eskobar-830x0

Анастасија Ражнатовиќ е активна секој ден на Инстаграм, каде претежно ги објавува своите фотографии и снимки.

Овој пат, таа отстапи малку од своето „правило“, па објави една мисла.

Се работи за познатиот цитат од наркобосот од Колумбија, Пабло Ескобар, во која се спомнуваат семејство, пријатели, како и љубовта.

И цитатот гласи вака: „Мора да имаш лоши денови да разбереш кој е семејство, кој е пријател и која е вистинската љубов“.

На Анастасија очигледно и се допадна оваа мисла, па ја сподели на Инстаграм.

Еве го нејзиниот пост:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris