Анастасија во жолто бикини освојуа со насмевка и со облините!

13 август, 20200
анастасија

Ќерката на Цеца повремено објавува провокативни фотографии, а заради една добила лавина од коментари на Инстаграм.

Анастасија позирала во жолто бикини и своите облини ги става во прв план, а многумина биле заинтригирани од пораката.

– Слобода, душо…е кога никому не мораш да кажеш дека ти е жал- напишала Анастасија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi