Апсолутен хит на интернет: Одговор на анкета на случаен минувач во Белград : „Нема секс, нема летување…“

13 август, 2020
сфсфсф

Бидејќи има такви кои мислат дека ова лето треба да се искористи максимално, односно да се оди на одмор, без оглед на тоа што вирусот корона не престанува, новинарите на Ало.рс прашаа господин кој шеташе на Кнез Михајлова, дали ќе замине на море, и тој рече дека нема, но ковид-19 не беше причината да остане во Белград, туку тоа, како што рече, дека нема повеќе секс на море.

Погледнете го ова видео кое мора да признаеме слатко не насмеа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris