Бен Афлек и неговата нова девојка заминаа на протести во Лос Анџелес

5 јуни, 20200
бгфггфд


Како знак на поддршка, гулабите отпечатија плакати со наводници „И црниот живот вреди“. Патем, ова е прв пат кога тие се појавија заедно на јавен настан … Насилната смрт на Афроамериканецот Џорџ Флојд (46) го потресе целиот свет, а многу познати личности не беа имуни. Некои од нив пружаа поддршка и на социјалните медиуми, а имаше и такви кои излегоа на протестите.


Актерот Бен Афлек (47) и неговата нова девојка Ана де Армас (32) биле „фатени“ во првите редови на мирен протест во областа на Венеција, Лос Анџелес. Имаа и постери, а учествувајќи во протестот, Ана се „фалеше“ на социјалните мрежи.


Како знак на поддршка, гулабите отпечатија плакати со наводници „И црниот живот вреди“. Патем, ова е првпат да се појават заедно на јавен настан. Тој организираше роденденска забава на имот во пустина и покажа колку актерот е заљубен во неа.

Фановите едвај чекаат да го видат избраникот на Бен во улогата на главна женска актерка во новиот филм на Бонд  ‘No Time to Die’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris