Бен Афлек и Xенифер Гарнер „комуницираат“ пред конечно да ја претстави својата нова девојка на трите деца!

10 јуни, 20200
26698570-0-image-a-141_1585778937794


Според американските медиуми , Бен Афлек веќе ги запознал децата со својата нова девојка, Ана де Армас! Сепак, еден извор му кажува на Холивуд Лајф дека актерот не го сторил тоа сам! Како што се испоставува, неговата поранешна сопруга била вклучена во тој процес и тие дефинитивно комуницирале пред тоа да се случи.

Актерот беше 13 години во брак со Џенифер Гарнер со која има три деца.

Афлек и новата девојка Армас се запознале на снимањето на филмот „Deep Water“ во кој глумат брачен пар, а брзо после запознавањето заедно отпатувале во Куба и се заљубиле .

Папараците ја фотографирале новата девојка како се забавува со децата на Афлек, а неименуван извор за „The Sun“ открива дека тие ја обожуваат новата девојка на нивниот татко.

Децата гледаат колку нивниот татко ја сака Ана. Тој е многу среќен. Беше бавен процес, додека да ги запознае со неа, но досега им се допаѓа. Тие навистина сакаат само да го видат својот татко среќен “. Бен и Ана секогаш изгледаат навистина среќни во друштвото- велат нивни блиски извори.

И тоа не беше сè! Пред неколку дена, Ана беше сликана и со првородената ќерка на Бен. И двата беа прилагодени со стиловите на облека, со искинати фармерки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris