Без шминка, без фризура. Вака изгледа Џенифер Лопез кога ќе се разбуди

2 август, 20200
j lo


Џенифер Лопез е една од јавните личности која нема проблем да објавува фотографии кога не е „се под конец“. Џеј Ло објави фотографија на своите профили на социјалните мрежи каде позира без шминка и без фризура.


Патем, Џеј Ло наполни 51 година на 24 јули, а нејзиниот свршеник Алекс Родригез на убав начин ја изненади за роденденот. По повод 51-от роденден на Џенифер Лопез, да се потсетиме на нејзините „најжешки“ изданија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris