Бизарни случаи каде од спалната соба морале да одат дирекно во болница!

28 август, 2020
Laska, sex vztahy, postel

Што се случува во спалната соба останува во спалната соба. Освен ако не тргне наопаку и ќе мора да одите во ургентно.

Бизарни случаи со кои се соочуваат лекарите и други медицински лица, а пациентите добија повреди поради невнимание или лоша среќа за време на љубовта.

Еден човек повикал брза помош за да праша дали може да стави крем против убоди од инсекти во анусот, затоа што влегол отровен пајак внатре.

На крајот, еден дел од дебелото црево беше отстранет. Тој е жив, но тој врши нужда во торба.

Иако се смета дека постарите луѓе научиле неколку лекции во текот на животот, тие понекогаш се изненадени од нивните невнимателни одлуки. Така, еден 70-годишен маж внел пенкало во уретрата. Не можеше да уринира, па се консултираше со лекар. Дојде и рече дека има проблем со задржување на урина, а докторот не беше малку изненаденкога ја виде причината за проблемот.

 Еден анестезиолог открил дека има пациент кој сакал да направи уникатен вибратор, со истурање течен бетон во неговиот анус, пренесува британски Мирор.Идејата беше генијална за човекот, но тој не можеше да почека бетонот да се зацврсти, но заврши во постапка во која од анусот беше отстранета мешавина од песок и цемент.

Храбриот 26-годишник, чија девојка никогаш не спиела со необрежан партнер, реши да ги земе работите во свои раце, но буквално. Тој го изврши обрежувањето сам дома, но набрзо заврши во просторијата за итни случаи.

Тие го сошија и го спасија неговиот љубовен живот. Честопати луѓето се забавуваат со малку необични прибор што имаат место во кујната. Еден човек од Флорида имал цел оавокадо длабоко во анусот. После многу масло и помош на лекар, тој успеа да се ослободи од овошјето што веројатно нема повеќе да ги користи за таа намена.

Девојката на еден несреќен маж се обидела да го задоволи со моркови, но се случило така што тој завршил во собата за итни случаи со седум моркови во анусот. Сето тоа се случи затоа што тој имаше проблеми со возбуда, со оглед дека неговата простата беше отстранета неколку години пред инцидентот поради тумор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris