БОМБА ОД САД!!! Слушнете го сведочењето на СТРУЧЊАК за вакцини од САД, пред Американскиот Конгрес а поврзано со квалитетот на вакцините што со години ги примаат сите деца…

25 август, 2020
sad

Не сме анти-вакцинери, но Ви пренесуваме тоа што ќе го слушнеме, видиме и прочитаме а е пред се поврзано со здравјето наше и на нашите деца. Затоа видеото во прилог нема да го коментираме, а ќе Ве оставиме сами да изградите свое мислење…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris