Бредли и Ирина повторно заедно? “Едноставно не можеа да си помогнат…“

2 декември, 2020
profimedia-0415738649


Нивното раскинување шокираше многумина минатото лето, а сега се повеќе се пишува дека Бредли Купер и Ирина Шајк се сè поблиску до помирувањето. По четири години, актерот и моделот решија официјално да раскинат и да останат во добри односи поради нивната тригодишна ќерка Леа де Сена. Со оглед на ситуацијата во светот, парот во последно време е се почесто заедно и се чини дека искри се раѓаат повторно.

Irina Shayk

Анонимен извор тврди дека Бредли и Ирина едноставно не можеле да си помогнат. ‘Тие веќе не веруваат во родителство како досега – каде што само си предаваа дете еден на друг – па решија да се дружат повеќе во тројка. Тие сакаат Леа да ги види заедно. Во еден момент, чувствата повторно се појавија. Нејзината наводна врска со експертот за уметност воопшто не беше сериозна, бидејќи вистинската љубов отсекогаш била Бредли ’, изјави извор близок до парот.

irina i bradley
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit