Бруклин Бекам и принцезата Дајана имаат нешто заедничко – Што мислите што може да биде тоа?

18 август, 2020
117912627_330777044768379_6794049673557904260_n-1-

Синот на поранешната фудбалска ѕвезда Дејвид Бекам, 21-годишната Бруклин е се венча со четири години постарата актерка Никол Пелц по само девет месеци врска, а познатите родители на Бруклин подготвуваат голема свадба за нивниот син, на кој треба да присуствуваат принцот Хари и Меган Маркл. Бидејќи го сакаат само најдоброто, за локацијата каде ќе го кажат судбоносното „да“, младите идни сопружници ја „скицираат“ Катедралата Св. Паула во Лондон, каде принцезата Дајана се заколна на вечна љубов на принцот Чарлс, пишува Mirror.

Имено, според претходните информации, Бруклин и Никол ќе имаат две свадби – една во Велика Британија и друга во родниот САД. За британската венчавка, парот сега го „скицира“ најлуксузното место – култната катедрала, каде заветите беа разменети од принцезата Дајана и принцот Чарлс во 1981 година.

Меѓутоа, ако одлучат да го сторат тоа, свадбата ќе треба да се одложи до 2022 година поради – списокот на чекање. Дејвид и Викторија се свесни дека можат да договорат Бруклин да се омажи во катедралата Свети Паула. Тие страдаат од секој детал од британската венчавка и сакаат да го импресионираат семејството на Никол “, откри извор близок до семејството.

View this post on Instagram

baby b

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

 Се верува дека свадбата ќе биде традиционална и Библијата ќе се чита барем еднаш. Покрај тоа, овој простор е отворен за јавноста, па можеби на Бруклин и на Никол не им се допаѓа фактот дека нема да го имаат својот посебен ден само за себе “, заклучува изворот.

View this post on Instagram

brooklyn you’re my world

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

Патем, медиумите неодамна објавија дека мајката на младоженецот, 46-годишната дизајнерка Викторија, е подготвена да издвои десетици илјади долари за да ја засени самата невеста на нејзиниот ден на свадбата. ‘Викторија е навикната да биде во центарот на вниманието. Сепак, гледајќи ги фотографиите на Клаудија на Инстаграм, таа се запрепасти кога сфати дека е 20 години постара од неа и изгледа толку младо. За да невестата и нејзината мајка не го украдат целото внимание, Викторија одлучи да вложи многу пари во подмладување и совршен изглед кон кој таа се стреми “, изјавил неименуваниот извор за медиумите, заклучувајќи дека сите„ измени “би можеле да ја чинат и до 65.000 американски долари, тоа е нешто повеќе од 400 илјади куни “, откри изворот неодамна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris