Брзо ја заборави: Поранешната девојка на манекенката Кара Делевињ не се одвојува од новото момче

17 јуни, 20200
kara 3

Ѕвездата на серијалот „Pretty Little Liars“, актерката Ешли Бенсон ужива во романса со своето ново момче Г-Изи, откако неодамна се раздели од долгогодишната партнерка Кера Делевињ. Бенсон и нејзиното 30-годишно момче уживаa во шопинг во Лос Анџелес и постојано се бакнуваa и држеa за раце.

Нивната романса започна веднаш откако се разведе од Кера Делевињ. Девојките, ја започнаа врската пред две години, а една година подоцна застанаа пред олтарот. По само една година брак, тие се разведоа, но имаат само убави зборови една за друга.

Со музичарот, кој сега е нејзино момче, таа „се сплеткала“ додека работеле заедно на преработката на песната „Creep“ од групата “Radiohead”. Тие не кажаа колку долго биле во врска, но јасно е дека  уживаат кога се заедно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris