Цеца и нејзиниот син позитивни на Коронавирус: Ќе останеме во домашна изолација!

11 јуни, 20200
veljko-ceca

Фолк ѕвездата, Светлана Цеца Ражнатовиќ, потврди дека таа и нејзиниот син, Вељко Ражнатовиќ, се позитивни на Covid – 19.

  • “Вториот тест покажа дека сме позитивни. Добри сме сега за сега, немаме никакви симптоми. Ќе останеме во домашна изолација до следното тестирање” – изјави пејачката.

Цеца одлучила да се тестира откако дознала дека била во контакт со веќе заразена личност и тоа на прославата којашто ја организираше на 3ти Јуни, по повод раѓањето на нејзиниот внук, Жељко Ражнатовиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris