ЦРВЕН КАРМИН, ЧОКОЛАДЕН ТЕН И НОЗЕ КАКО АВИОН! Анастасија Ражнатовиќ направи ХАОС во Црна Гора, ГРМИ како изгледа! (ФОТО)

18 август, 20200
anastasija r

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ е на одмор во Црна Гора, а редовно споделува фотографии со своите Инстаграм пријатели.

Имено, таа објави фотографија пред да излезе. Носеше шорцеви, високи потпетици, а нејзините долги нозе дојдоа до израз.

Пејачката имаше и црвен кармин, па не се сомневаме дека со својот изглед таа запалила сè во Црна Гора.

View this post on Instagram

baby 🎡

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi