Дали ме изневерува? Таа одбива да се гушка и постојано КРИЕ што прави на нејзиниот телефон

25 август, 2020
telefon-2048x1403
Чудното однесување на неговата сопруга го натера да се сомнева.
 
Многу луѓе во врска или брак врз основа на утврдени работи и ситуации се сомневаат дека нивниот партнер ги изневерува.
Понекогаш тоа е само последица на параноичното размислување, а понекогаш и не ...
Повремено, се појавуваат знаци, кои можат да ја разнишаат нечија самодоверба и верба кај партнерот.
 
Еден човек ги сподели своите сомневања дека неговата сопруга го изневерувала и ја прашал експерт за врска, Деидра Сандерс, за совет.
„Јас имам 29 години, а жена ми е 28, а имаме и двегодишна ќерка. Жена ми нема работа, но таа е на телефон или лаптоп цел ден. Во вечерните часови, таа има навика сама да оди во горната соба, додека јас сум долу со ќерка ми. Ако одеднаш отидам горе, ќе видам дека таа е исплашена “, вели овој човек.
 
Таа додава дека од својот говор на телото може да забележи дека е непријатно и дека веднаш штом ќе го види, веднаш го затвора лаптопот и го исклучува телефонот.
 
Исто така, мажот се пожалил дека му се чинело дека нивниот брак е во емотивна криза и дека нежноста од нејзина страна скоро целосно исчезнала.
„Сега имаме секс на месечна основа и таа не сака да се бакнува или да се гушка. Ја прашав дали има некаков проблем во мене и таа ми рече дека е само уморна. Се грижам дека таа веќе не ме сака, или дека гледа некој друг “, вели тој.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris