Дали „најбезначајната Кардашијан“ за прв пат во животот изгледа подобро од Ким?

15 декември, 2020
ким

Американската старлета Ким Кардашијан (40) беше фотографирана за викендот со нејзината помлада сестра Клои Кардашијан (36) во Малибу, Калифорнија, и сите го коментираа нејзиниот нестварен задник.

Имено, за време на посетата на пријателка, Ким беше фотографирана во кожени панталони „Гучи“ со отпечаток од змија, кој чинеше 3.500 долари, а кој го комбинираше со беж боди и сиви високи потпетици.

На лицето имала беж маска за лице, додека на очите имала кафени очила за сонце, а долгата коса и ја пуштила на грбот. Сите гледаа во нејзиниот непропорционален задник и колкови, а на никого не му е јасно што точно направила за да има фигура на песочен часовник.

Ким беше секси дама со облини дури и во младоста, но немаше толку голема разлика помеѓу струкот и колковите, па многумина шпекулираат дека вбризгувала маснотии во задникот и колковите.

Нејзината сестра Клои беше во многу секси издание по овој повод. Носеше црни хеланки, додека околу нејзината половина носеше црна кожена јакна и кожна чанта во раката. Носеше високи потпетици и ја врзаше косата во висока опашка, а обожавателите велат дека сега изгледа многу подобро од нејзината сестра Ким.

Пред некое време, Клои повеќе се карактеризира како „дебела“ сестра Кардашијан, но ја стави во ред својата линија со напорен тренинг, а многумина велат дека со пластична операција го сменила целото лице.

Во минатото, Клои често ја исмеваа дека е „грда сестра“ и се шпекулираше дека не е ќерка на Роберт Кардашијан, кој е татко на Кортни и Ким.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit