Таа го соблече корсетот по цели две години и беше шокирана од изгледот на нејзиниот стомак!

15 декември, 2020
корсет

Иако е задоволна со својата нова фигура, многу луѓе ја навредуваат на социјалните мрежи.


Запознајте девојка која ги помина последните две години со намера да ја ослабне својата половина за да добие совршена фигура на песочен часовник. За сето ова време, 26-годишната Сем не ги соблече своите непријатни корсети.

Иако корсетите не и даваат трајни резултати, нејзиниот струк ја смени својата форма и стана очигледно помал. Нејзината природна половина порано имала обем од 76 сантиметри, а сега тврди дека е намален на 55 сантиметри, кога ќе го соблече корсетот. Додека таа го носи, таа бројка паѓа на само 40.

Во лов на светски рекорд
Сем секој ден побожно ги носи своите сакани корсети, дури и на работа, сето тоа во желба да го собори светскиот рекорд за најмала половина.

„Боли само ако не купувате корсети што одговараат на вашето тело. Ако има затегнатост, пецкање, болка или црвенило на кожата кога ќе се закопча корсетот, ова се знаци дека големината не ви одговара “, објасни 26-годишната.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit