ДОДЕКА ЦЕЦА И ВЕЉКО СЕ ЛЕЧАТ ОД КОРОНА АНАСТАСИЈА ГИ ШОКИРА СЛЕДБЕНИЦИТЕ! Откри дека е заљубена!

13 јуни, 20200
anastasija

Вчера Анастасија објави фотографија на која таа е во кратко лелеаво фустанче.

Семејството Ражнатовиќ овие денови поминува низ доста турбулентен период. Наиме, по радосната вест, Вељко и снаата Богдана, го добија своето прво дете, малиот Жељко, следуваше семејна прослава која траеше два дена.

Првиот ден е организирана забава во семејната вилла на Дедиње, а вториот во Богданиниот роден Тител. Сепак, многумина се опуштија и заборавија дека сеуште треба да држат дистанца поради пандемијата од корона вирусот која е од неодамна завршена. По прославата е откриено дека фризерот на Цеца е позитивен на вирусот. После тоа се тестираа и Цеца и Вељко, а резултатите се позитивни.

Анастасија Ражнатовиќ од друга страна, имаше повеќе среќа, па таа не е заразена со корона вирусот, а вчера објави и навистина добра вест. Нејзиниот профил на инстаграм достигна милион следбеници.

View this post on Instagram

@makeupbybellezza 💕

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Младата пејачка ги објави среќните вести, а судејќи по нејзиното однесување на мрежите, ситуацијата со здравствената состојба во семејството е стабилна.

Вчера Анастасија исто така објави фотографија на која таа е во краток лелеав фустан.

View this post on Instagram

In ❤️ with this dress. @sacreevictoire

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

– Заљубена сум во овој фустан – напиша во коментар.

Нејзиното момче Џорџе Куљиќ не беше претерано активно на забавите кои ги организираа семејствата Ражнатовиќ и Родиќ, но за сега таа не се изјаснувала за статусот на врската.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris