Џенифер Лопез објави дека лансира сопствена линија за козметика

18 ноември, 2020
џеј ло

Славната пејачка наскоро ќе влезе во клубот на славни кои потпишуваат своја линија козметика, а брендот J.Lo Beauty од 1 јануари ќе понуди клучни формули за нега на кожата на лицето и телото.

Ова не е само нова деловна можност, туку и остварување на мојот 30-годишен сон, прокоментира Џенифер Лопез на Инстаграм.

Таа работеше на колекцијата неколку години затоа што сакаше да биде сигурна во формулите што го носат нејзиното име.

Џеј Ло е позната по сјајот и хидратацијата на кожата на лицето и телото, а нејзината линија најверојатно ќе се базира на тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit