Ѕвездата на Хари Потер и Синот на Хефнер добија Ќерка на која и дадоа Традиционално Име

25 август, 2020
f0e48735-d871-4c32-ae4e-dbe32bbee8d8

Синот на Хју Хефнер, Купер Хефнер и неговата сопруга Скарлет Бирн, најпознати по улогата на Панси Паркинсон во филмовите „Хари Потер“, добија ќерка.

“Скарлет и јас денес ја поздравивме нашата ќерка Бетси Роуз во светот. Презаситени сме со благодарност, среќа и љубов”, напиша 28-годишниот политичар и наследник на среќата на Хефнер.

Купер ја именува својата ќерка по неговата баба Бетси Олдриџ-Конрад, која почина минатиот месец.

Скарлет ја потврди веста за својата бременост во март кога на социјалните мрежи напиша дека со нетрпение го очекува доаѓањето на друг Хефнер во светот.

Двојката се венча во 2019 година по четиригодишна врска на мала церемонија во Калифорнија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris