Најсексапилната баба на светот откри бизарен третман со кој одржува младешки изглед

25 август, 2020
sexy baba

Џина Стјуарт (49) пред две години беше прогласена за најсекси баба на светот во светските медиуми, а оттогаш илјадници луѓе сакаат да ја следат на нејзиниот Инстаграм профил.

Благодарение на нејзиниот атрактивен изглед, Џина стана сензација на Интернет, а сега им откри на британските медиуми дека минува низ бизарни третмани поради нејзиниот младешки изглед. Таа буквално се смрзнува на -100 степени во посебен третман кој трае три минути и, наводно, го одржува тонусот на кожата и лицето и е како на двапати помлада девојка.

View this post on Instagram

💕Do you think white is my colour? 💕

A post shared by Maxim Hot 100 Model. W.H.G (@ginastewartofficial) on

Најсексапилната баба на светот вели дека за нејзиниот изглед помага и фактот што не пие алкохол и кафе, а нејзината исхрана најмногу се заснова на протеини.

Секси бабата обожава да се фотографира во секси изданија во кои  уживаат фановите од целиот свет.

View this post on Instagram

💕Do you like my shirt ? 💕

A post shared by Maxim Hot 100 Model. W.H.G (@ginastewartofficial) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris