Ѕвездата од реално шоу ја шокираше јавноста откако со нејзината мајка позираше сосема гола!

15 август, 2020
сдфгтрт

Пред неколку дена најпознатата старлета на светот Ким Кардашијан (38) напиша роденденска честитка на нејзината помлада сестра Кајли (23) со фотографија на која позира полугола. Веднаш се најдоа како мета на мразители кои сметаа дека нивното однесување е вулгарно. Еден чекор подалеку отиде шпанската реалити ѕвезда Амор Ромеира која на мајка си и честиташе роденденот целосно гола.

И не, не само што беше гола, туку 56-годишната мајка позираше без облека со насмевка на лицето.

– Среќен роденден МАМО. Ме научи сè. Ме научи да се борам за она што го сакам. Да станам ако паднам. Не се откажувај и секогаш оди напред. Ми даде вредности, сила и крилја да летам. Денес, утре и секогаш со тебе – напиша Амор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris