Елтон Џон планира да објави книга во која ќе открие сè за принцезата Дијана, но и неговите валкани работи! Се предвидува дека ќе биде бестселер!

11 декември, 2020
Screenshot_2

Елтон Џон, наводно, ќе објави сеопфатна сторија која ќе открие детали за неговото пријателство со принцезата Дијана. Така списанието ОК! тврди дека Џон го поминувал најголемиот дел од своето време во карантин потсетувајќи се на некои од најважните моменти од неговиот живот, за тоа време музичарот наводно налетал на кутија исполнета со писма на принцезата Дијана, бележници и други лични предмети. Извор за медиумите тврди дека ова го поттикнало Џон да открие сè за неговото пријателство со Лејди Ди.

Тој исто така додаде дека Џон ќе сподели со обожавателите како се справил со смртта на не само Лејди Ди туку и на дизајнерот Џани Версаче со кого бил исто така многу близок.

Додека била сè уште жива, принцезата од Велс наводно му открила на Џон сè за нејзините борби и болка во срцето. Принцезата Дијана му кажа на пејачот што сака да постигне подоцна во животот, односно по разводот со принцот Чарлс, а Џон е подготвен да ги сподели анегдотите што ги доживеа со принцезата. Истото ќе го стори и со Версаче, кој бил како негов брат.

Покрај пријателството со принцезата Дијана и Версаче, Џон наводно ќе одговори на сите гласини кои тврдат дека се судира со други уметници. „На Елтон му се лоши од луѓе што предизвикуваат кавги и вели дека многу од нив претеруваат“, рече изворот. Имено, се вели дека Џон се расправа со Мадона, Симон Ковел, Лили Ален и Род Стјуарт, но изворот рекол дека тоа не е точно и дека има само љубов помеѓу Елтон и споменатите пејачи.

Џон генерално ќе ги открие сите добри, но и сите лоши и грди работи што му се случиле во неговиот живот затоа што чувствува дека споделувањето сè за себе ќе биде совршена круна во неговата кариера.

Пејаот веќе објави нешто слично минатата година, наречено „Me: Elton John Official Autobiography“ односно „Јас: Елтон Џон Официјална биографија“, и оваа книга брзо стана бестселер на New York Times, па не би било изненадувачки да се повтори истото.

Сепак, треба да се земе предвид следново: Иако е точно дека Џон и принцезата Дијана биле блиски, тешко дека пејачот ќе му ги открие на светот сите тајни на покојната принцеза. Џон е многу близок со синовите на принцезата Дијана и е ужасно заштитнички настроен кон нив. Затоа е можно тој да изостави некои детали затоа што знае дека тие можат да ги повредат Вилијам и Хари и тоа нема да го стори од почит кон нивната покојна мајка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit