Емотивна сцена! Малиот Жељко спие на креветот со Цеца, додека пејачката го држи за рака

19 август, 2020
сфсдфдсфсдф

Популарната пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива со својот внук Жељко Ражнатовиќ, а снимката каде двајцата спиеја заедно ги разнежни сите. Имено, Цеца и Жељко беа фотографирани од Вељко, кој на својот профил на Инстаграм објави емотивен момент. Пејачката и нејзиниот внук спијат заедно во креветот на Цеца, држејќи се за раце. Нивната заедничка фотографија, која ја направи младиот боксер, ги воодушеви сите, и нема сомнение дека пејачката ужива во својата нова улога и е максимално посветена на нејзиниот внук. Младиот Ражнатовиќ еднаш рече дека Цеца е врзана за нејзиниот внук и се грижела за него, и како што рече, не можеле да и го „грабнат од рака“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris