Ева Лонгорија на 45 години изгледа феноменално во бикини

14 август, 20200
дсфгвб


Ева Лонгорија изгледа феноменално во секое издание. 45-годишната актерка со години го покажува своето неверојатно чувство за стил на црвениот тепих. Но, дури и кога не оди на церемонијата на доделување награди или не присуствува на значаен настан, Ева знае како да се облекува за секоја пригода. Ова лето, актерката од серијалот „Очајни домаќинки“ реши да го покаже својот „талент“ на совршен стил на сопствениот базен, како и на плажа. Ева носеше неверојатни бикини од различни дизајнери и таа изгледаше убаво во секој од нив.

View this post on Instagram

Let’s jump into Monday like…….

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi