Еве како Џеј Ло честита Божиќ! Остави милиони без здив заради нејзиниот гламурозен фустан!

26 декември, 2020
џеј ло

Во изминатите месеци, Џенифер Лопез најчесто се гледа во тренерки и спортски изданија, бидејќи нема повеќе гламурозни настани поради пандемијата на вирусот корона.

Сепак, атрактивната актерка и пејачка реши да ја почести публиката со прекрасно издание и на сите им посака среќен Божиќ во спектакуларна облека на нејзиниот профил на Инстаграм.

Латино дивата позираше на скалите на нејзината луксузна куќа во прекрасен, огнен црвен фустан од тул.

Фотографијата собра повеќе од 1,5 милиони лајкови и бројни комплименти и пофални зборови. „Леле, изгледаш убаво“, „Прекрасна си“, „Неверојатна си“, „Ти си вистинска кралица“, се само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber