Еве како изгледа Кајли Џенер наутро

18 август, 20200
цвбн

Кајли објавила утрински снимки на нејзиниот профил на Инстаграм, во која е видливо отечена и без трошка шминка. Исто така, нејзината коса е исправена и таа позира во бањарка. Потоа се нашминка и ја среди косата, па ги споредуваше снимките пред и по аранжманот. Таа доби комплименти за нејзиниот изглед без шминка, но има повеќе луѓе кои ја обвинуваат за премногу ботокс и дека се здебелила. Имено, Кајли се стекна со неколку килограми, што може да се види на нејзиното тело, но и на нејзиното лице, поради што фановите ја критикуваат. Таа се најде себеси на мета на негативни коментари, затоа што некои нејзини следбеници веруваат дека таа се предозирала со ботокс, и дека заради тоа, таа изгледа „како да ја искасале пчели“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi