Фановите зачудени: Прв пат по несреќата виден во јавност!

25 август, 2020
profimedia-0535164482

Минатата недела на долгогодишниот водител на американската верзија на шоуто „Supertalent“ и музички магнат, 60-годишниот Симон Коуел, се случил несреќен случај и бил пренесен во болница. Откако паднал од електричен велосипед, тој го скршил ‘рбетот и итно морал да има операција на грбот. Неодамна, на големо изненадување на фановите, тој беше виден во јавност, пишува The Sun. Имено, поради сериозноста на повредата и претпоставката дека тој никогаш повеќе нема да оди, странските медиуми пишуваат дека многумина не очекувале да го видат барем уште неколку месеци.

simon cowell


Популарното „сериозно лице“ на американското шоу, како што многумина сакаат да го нарекуваат, откако падна од својот велосипед во неговиот двор, со операција подолга од пет часа, имаше метална шипка вградена во ‘рбетот. Иако се претпоставуваше дека може да остане неподвижен и покрај операцијата, тој изненади многумина со своето појавување во јавноста, а покрај тоа, изгледаше весело. Тој бил „фатен“ во превозот во болницата каде отишол на преглед, а по сериозната повреда се чини дека тој не е во толку многу „агонија“. Покрај гребнатини и модринки на лицето, засега не се забележуваат значителни траги од повреди.


Сепак, иако изгледа прилично добро на фотографиите, тој на странските медиуми им откри дека секој ден поминува низ силна болка откако ќе ја постави металната шипка.

escort - Korsan taksi