ФОТО: Кети Пери се породи, ова е првата фотографија од малата Дејзи

27 август, 2020
keti peri

Пејачката Кети Пери вчера на свет ја донесе ќерката Дејзи Дов. Ова е нејзино прво дете со вереникот, актерот Орландо Блум.

Парот среќните вести ги сподели на социјалните мрежи со црно-бела фотографија на која својата ќерка ја држат за рака.

Кејт и Орландо се започнаа за забава по повод доделување на наградата Златен Глобус во 2016 година, а се верија минатата година на Денот на вљубените.

escort - Korsan taksi