(ФОТО) Тело по кое сите се вртат: Нивес Целзиус во полупроѕирна комбинација – открива зошто нема време за чистење подови!

27 август, 2020
нивес


Нивес Целзиус не престанува да објавува фотографии на Instagram, во кои сите ги крева на нозе.

Така, вчера се пожали дека на слободниот ден треба да пегла, да ги мие подовите и завесите, но и прозорците.Иако имаше ден без деловни обврски, таа се облече и реши да ги третира фановите со бујни облини што може да се видат под тесното боди.

„Акумулирав тон облека за пеглање, морам да ги мијам подовите, прозорците се одвратно валкани, а потоа треба да ги мијам и завесите“, напиша таа.

Поранешната сопруга на фудбалерот Дино Дрпиќ одлучи дека ќе биде најпаметното да се оди на ручек и сладолед со децата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris